Ana Sayfa

Firma Profili

Ürünlerimiz

Ek Parçalar

Teknik Bilgi

İletişim

.

.::. Firma Profili .::.

.

ALKIŞ DAMLAMA;  Damla Sulama sistemleri üretimi sektöründe  faaliyet göstermektedir. Firmamız; Damla sulama ekipmanlarının üretimi ve satışında müşteri beklentilerine en iyi hizmeti sunmak,  Damla Sulama sistemleri ve yedek parça temininde müşterilerimize "Alkış Damlama "kalitesiyle en ekonomik şekilde cevap vermek amacıyla  kurulmuştur.

Müşterilerimizin bugünkü yüksek rekabetçi piyasa içerisinde başarılı olabilmeleri için tedarikçilerden her zaman yüksek kaliteli ürünler alması gerektiğini bilen Alkış Damlama; üretim sürecinin her adımında yüksek kalite standartlarının sağlanması için ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemleri Uygulanmaktadır.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir. Kalitede benimsediğimiz toplam kalite anlayışımızın unsurları arasında muhtemel hataları önleyicilik, tam katılımcılık, personelin düzenli ve sürekli eğitimi, tedarikçilerle işbirliği, müşteri memnuniyeti ve çevreye saygı bulunmaktadır.

İmalatını yaptığımız ürünlerimizin satış ve hizmet sonrasında da müşterilerimizin yanında olmayı, müşteri memnuniyetinin devam etmesi için, kurulan sistemin aksamadan çalışmasını sağlamayı en önemli görevimiz olarak kabul ediyor ve bu düstur üzerine faaliyetimize devam ediyoruz.

Misyonumuz;

Faaliyet gösterdiğimiz Damla Sulama sistemleri sektöründe; sürekli gelişim felsefesine dayalı olarak, müşterilerimizin isteklerine tam olarak cevap verebilmek, müşteri isteklerini ve yasal şartlan dikkate alarak; hatasız ve kaliteli ürünler üretmek, tam zamanında teslimatını gerçekleştirmek ve satış sonrasında da müşterimizin yanında olmak.

Vizyonumuz;

Müşteri isteklerine uygun olarak, otomasyona dayalı modern tesislerde ürettiği yüksek kaliteli ürünleri ile, ulusal ve uluslararası pazarlarda etkili olarak faaliyet gösteren, sektöründe saygın ve lider  bir firma olmak.

Biz; imalatını ve satışını yaptığımız tüm ürünlerimize güveniyor, her türlü memnuniyet ve şikayetlerinizi bir armağan olarak kabul ediyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki imalatına devam eden firmamız, sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.